חברות וארגונים

הפסיכולוגיה של הביצוע בארגון ובחברה

הפסיכולוגיה של הביצוע
בארגון ובחברה

סדנאות שמובילות לביצועי שיא על ידי לימוד טכניקות מנטאליות נבחרות מעולם פסיכולוגיית הספורט

בסדנה תגלו:

ליאור ליפשיץ | אפרת סטרוזברג 30

פישר בכר ושות'

"לליאור היקר, לאחרונה העברת שתי הרצאות במשרדנו. אחת למחלקת ליטיגציה של המשרד, המונה מעל לחמישים עורכי דין ועוד כעשרים מתמחים ואחת לשותפי המשרד, כ- 60 שותפים מכל שכבות הגיל והניסיון. קיבלתי ביקורת חיובית ביותר על ההרצאות ועל התרומה שאנשי המשרד קיבלו מהרצאות אלה - בשתי ההרצאות הצלחת להגיע לאנשים, לתת לכל אחד את הכלים להתגבר על עצמם ולפרוץ קדימה. כאשר הכול נעשה בצורה מעניינת ועם הרבה הומר, אשר מקל על ההקשבה. אני בטוחה שנמשיך ונפגש, תודה רבה ובהצלחה

מיטל בן בסט, עו"ד, שותפה מחלקת ליטיגציה ואחראית על תוכן בישיבות, מחלקת ליטיגציה ובישיבות שותפים במשרד פישר

תיאור הסדנא

הסדנא מתמקדת ברכיבים הפסיכולוגיים-מנטליים המרכזיים, אשר משפיעים על הביצוע האנושי {(HUMAN PERFORMANCE ומכינה את הלומדים בה לפעול באופן מקצועי לשיפור החוסן הנפשי של לקוחותיהם ושלהם עצמם. הסדנא שמה דגש על הידע המחקרי והפרקטי המצוי בספורט ההישגי, ומחילה אותו על תחומי הארגון והעבודה ועל החיים בכלל. הסדנא משלבת ידע תיאורטי-מחקרי מצטבר ועדכני יחד עם ניסיון עשיר שנרכש בעבודה פרקטית אינטנסיבית, ככלים משלימים ומפרים זה את זה. 

מטרת הסדנא לעלות תובנות רבות אשר יידונו באמצעות הצגת מחקר מדעי חדשני בשילוב כלים פרקטיים מהשטח. הכלים המנטאליים יתורגלו באופן מעשי, התנסותי וחוויתי, כדי שיוכל בסופו של דבר לסייע למשתתפים לשפר ביצועים במסגרת הקריירה ובחייהם האישיים. 

במהלך ההכשרה ייחשף הקהל לדילמות מקצועיות מעולם הספורט וירכשו כלים שימושיים להתמודדות אפקטיבית עם לחץ בזמן אמת. משתתפי הסדנה יעבדו באופן אינדיבידואלי ובקבוצות, ויתנסו בטכניקות מנטליות מרכזיות, אשר תאפשרנה  להם להתמודד ביעילות עם הלחץ הכרוך בצורך המתמיד לשפור ביצועים במצבי הישג.

פרופ' מיקי בר-אלי, פסיכולוג בכיר ומחבר הספר !BOOST

"ליאור ליפשיץ היה תלמידי לתואר שני במכללה האקדמית ב"וינגייט". מזה מספר שנים אני משמש כמנטור שלו בהקשרים שונים. כיום אנו מרצים יחד בסדנאות ייחודיות למנהלים בפקולטה לניהול של 'אוניברסיטת בן-גוריון'. לליאור "ארגז כלים מנטלי" עמוס תובנות הנובעות מניסיונו העשיר הן ככדורסלן מצטיין בעבר והן כפסיכולוג ספורט מצליח בהווה. במהלך הסדנאות מפגין ליאור את יכולתו להציע פתרונות פרקטיים יצירתיים, אשר מותאמים באופן ספציפי לצרכיהם המנטליים של הארגון והעובדים בו, בעת שהם נדרשים להתמודדות אפקטיבית עם עולם תחרותי עתיר לחץ"

מה בסדנה:

הסדנה עבור עובדים ומנהלים מתמקדת בהענקת כלים יישומיים לניהול מנטלי של צוות עובדים ולפיתוח והעצמה של המנהל. במהלך הסדנה אלו השאלות שהקהל יקבל עליהם תשובות:

  • מהו הקשר בין עוררות לביצוע מיטבי?
  • איך להציב ולהשיג מטרות?
  • איך בונים ביטחון עצמי ברגעי הלחץ?
  • איך מקבלים החלטות רציונאליות ב”מאני טיים”?

גל קרטס, מנהלת פרויקטים, בנק לאומי

"ההיכרות וההבנה של ליאור עם שני צידי המטבע, גם בתור ספורטאי לשעבר וגם בתור פסיכולוג שעובד עם מנהלים, מאפשרים לו לתת מענה מותאם אישית לצורכי ארגונים ועובדים השואפים להצליח בסביבה משתנה ותובענית. אני מזמינה אתכם ,יחד עם העובדים שלכם, להכיר דרך נוספת, דרך מלאה בכלים למנטאליות מנצחת

16 עונות כספורטאי מקצועי
ופסיכולוג משנת 2020

ליאור ליפשיץ | אפרת סטרוזברג 21

כשחקן כדורסלן חוויתי התמודדויות רבות ופיתחתי כלים מיוחדים המתאימים לי ולספורטאים נוספים.
בגלל הגובה שלי הבנתי שלא משנה כמה כישרון יש לך, הפן המנטאלי הוא זה שבסוף יגשים לך את החלומות. בשנים האחרונות אני מוביל ספורטאים בתהליכים מנטאליים, עובד עם נבחרות ישראל הצעירות בכדורסל - קדטים ונוער - ועם קבוצות רבות נוספות, כשאני משלב בין הידע האקדמי שרכשתי (פסיכולוג מתחום הספורט והביצוע) וניסיון של 16 שנות משחק.

בקורס ריכזתי את מיטב החומרים הכי פרקטיים איתם אני עובד עם ספורטאי עלית ושחקני נבחרות ישראל בכדורסל. הקורס נותן כלים ורעיונות יצירתיים לספורטאים שרוצים להצליח – מתוך הניסיון של שחקן כדורסל שחווה את אותן התחושות בדיוק. הקורס לא הולך סחור סחור – הוא נוגע ברגעים הכי קשים של כל ספורטאי, ונותן פתרונות פרקטיים ומוכחים.

ממליצים

שיתופי פעולה בעבר ובהווה

לרכישת הקורס, השאירו פרטים

© כל הזכויות שמורות לליאור ליפשיץ, פסיכולוג, מספר רישיון 27-171083

Scroll to Top