אגודות וקבוצות

סדנה: טכניקות מנטאליות לביצועי שיא

סדנה: טכניקות
מנטאליות
לביצועי שיא

לימוד כלים פרקטיים בשילוב תרגול מעשי

מטרת הסדנה לתת מענה להיבטים מנטאליים, רגשיים וההתנהגותיים של הספורטאים על ידי כלים וטכניקות מעולם פסיכולוגיית הספורט. הסדנה מציעה לימוד כלים פרקטיים בשילוב תרגול מעשי, המאפשר הזדמנות שווה להעצמה והתפתחות של כלל הספורטאים. 

ליאור ליפשיץ | אפרת סטרוזברג 150

16 עונות כספורטאי מקצועי
ופסיכולוג משנת 2020

ליאור ליפשיץ | אפרת סטרוזברג 21

כשחקן כדורסלן חוויתי התמודדויות רבות ופיתחתי כלים מיוחדים המתאימים לי ולספורטאים נוספים.
בגלל הגובה שלי הבנתי שלא משנה כמה כישרון יש לך, הפן המנטאלי הוא זה שבסוף יגשים לך את החלומות. בשנים האחרונות אני מוביל ספורטאים בתהליכים מנטאליים, עובד עם נבחרות ישראל הצעירות בכדורסל - קדטים ונוער - ועם קבוצות רבות נוספות, כשאני משלב בין הידע האקדמי שרכשתי (פסיכולוג מתחום הספורט והביצוע) וניסיון של 16 שנות משחק.

בקורס ריכזתי את מיטב החומרים הכי פרקטיים איתם אני עובד עם ספורטאי עלית ושחקני נבחרות ישראל בכדורסל. הקורס נותן כלים ורעיונות יצירתיים לספורטאים שרוצים להצליח – מתוך הניסיון של שחקן כדורסל שחווה את אותן התחושות בדיוק. הקורס לא הולך סחור סחור – הוא נוגע ברגעים הכי קשים של כל ספורטאי, ונותן פתרונות פרקטיים ומוכחים.

ניר גולן, מנהל מקצועי, הפועל לב השרון

“היתרון של ליאור בעיני, הוא שהוא חי את החוויה המנטלית בצורה שלמה, מהמגרש כשחקן ומהספסל כמאמן מנטלי שעובד עם מאמנים וספורטאים רבים. זו הסיבה שההרצאה שלו כל כך יעילה ומדברת בגובה העיניים”

ליאור ליפשיץ | אפרת סטרוזברג 24
ליאור ליפשיץ | אפרת סטרוזברג 25

ההרצאה מספקת כלים מעשיים ועוצמתיים שיעזרו להם להם בזמן אמת ובמהלך היום-יום. הכלים יאפשרו להם להביא את היכולת הנהדרת מהאימונים למשחק עצמו, ויעשו את ההבדל בין שחקן טוב למצוין.

ממליצים

שיתופי פעולה בעבר ובהווה

© כל הזכויות שמורות לליאור ליפשיץ, פסיכולוג, מספר רישיון 27-171083

Scroll to Top