הילד שלך ספורטאי בתחילת דרכו?

הילד שלך
ספורטאי
בתחילת דרכו?

כדי להצליח בספורט לא מספיק שרירים וטכניקה - צריכים להיות חזקים בראש

קורס חדש לספורטאים שמשלים את “החלק החסר” ומעניק את הביטחון, התעוזה ואת הכלים המנטאליים והפרקטיים להגשמת החלומות הכי הגדולים של הילד שלך

הילד שלך מתאמן כמעט כל יום, משקיע את כולו באימונים ומחפש כל דרך להשתפר ולהתקדם בענף שלו. יש לו כישרון וכמובן חלומות להצליח ברמה הארצית והבינלאומית. הוא משפר את הרגלי האכילה, מבין יותר טוב מכולם איזה תרגילי כושר לעשות כדי להתחזק, ועוקב אחרי הספורטאים המובילים בתחומו כדי ללמוד ולקבל השראה.

אבל משהו מפריע לו להביא את היכולת הגבוהה מהאימונים למשחק, וזה פשוט מתסכל!
הוא מרגיש שמשהו משתבש כשהוא עולה למגרש, למשחק או לתחרות.

כהורה, כואב לראות שאחרי כל העבודה הקשה, הילד שלי לא מצליח להביא את היכולת הגבוהה שלו לידי ביטוי ויש לי (ולו) הרגשה שזה מחסום מנטאלי קטן, שאם רק יעבור אותו הוא יצליח בגדול.

התיסכול ״עוצר״ את כולנו,
גם את הילד שלך

נכון, קצת תסכול זה עדיין לא סוף העולם, ובכל זאת,
קשה לך לחיות עם הידיעה שמשהו מציק לו ושאין לך דרך לעזור לו.
(הוא לא רוצה לדבר, וגם לא היית רוצה ללחוץ כדי לא לשים על זה יותר מדי פוקוס).

ברור שהוא מתוסכל, התסכול הזה מצטבר וגורם ליותר לחץ, למחשבות שליליות ואולי אפילו לכאבי בטן.
נוצרת מערבולת שקשה לצאת ממנה, שיוצרת אצל הילד תחושת חוסר שליטה ופוגעת לו בביטחון. בדיוק ברגעים האלו היית מאד רוצה לתת לו כלים להתמודד, לצאת מהתקיעות ולהצליח כמו שמגיע לו.

יש לזה פתרון!

הקורס הדיגיטלי של ליאור ליפשיץ

BE YOUR BEST
כלים למנטאליות מנצחת

נותן לספורטאים כלים מעשיים ועוצמתיים שעוזרים להם בזמן אמת, לפני המשחק ובמהלכו. הכלים יאפשרו גם לילד שלך להביא את היכולת הנהדרת שלו מהאימונים למשחק עצמו, יעשו את ההבדל בין שחקן טוב למצוין והתוצאה מכך ברורה, הילד יהיה יותר שמח ובטוח בעצמו על המגרש וגם בחיי היומיום.

הנה מה שהילד שלך יקבל בקורס

סדרה של שבעה אימונים מנטאליים

שנפתחת אחת לשבוע וכל אימון באורך 22-30 דקות. כל אימון מתמקד בנושא מסוים: הצבת מטרות, לחץ, ריכוז, התמודדות עם כישלונות ועוד.

חוברת עבודה

לכל שיעור מצורפים דפי עבודה שיגרמו לספורטאי להטמיע את התהליך בצורה החזקה ביותר.
בדפי העבודה יש תרגילים מיוחדים שיעזרו לספורטאי לפעול גם במהלך השבוע ולתרגל את הנלמד.

זאת שליחות עבורי.

החזון שלי הוא לסייע לכמה שיותר ספורטאים במדינת ישראל למקסם את היכולות הפיזיות שלהם דרך הפן המנטאלי. בעזרת הקורס, הילד שלך יוכל להפיק ערך ולהגיע למקסימום תוצאות בחיים האישיים ועל המגרש.

אני מאמן מנטאלי קבוצות וספורטאים בכל הרמות בספורט הישראלי ומקנה להם טכניקות מנטאליות מוכחות כמו: דיבור פנימי, הדמיות, הצבת מטרות, רוטינות ועוד. בנוסף, פיתחתי כלים מנטאליים פרקטיים במהלך קריירת המשחק שלי שעוזרות לספורטאים להביא את היכולת האמיתית שלהם לידי ביטוי.. בנוסף, פיתחתי כלים מנטאליים פרקטיים במהלך קריירת המשחק שלי.

יצרתי את הקורס המיוחד הזה כדי להגיע לכמה שיותר ספורטאים במטרה לתת להם כלים למנטאליות מנצחת.

עלות הקורס הדיגיטלי 1,300 ₪.

בנוסף, כדי לעזור ולסייע להתפתחות הילד שלך ולהצלחתו בחיים ובמגרש אני מציע כמה בונוסים נוספים בזמן קניית המוצר בתקופת ההשקה עד סוף החודש.

אז מה תקבלו ממני כבונוס? לנרשמים החודש:

הספר "מתגבר על עצמי" בשווי 97 ש"ח (כולל משלוח)

מגיע אליכם עד הבית

הקלטות מנטאליות בשווי 89 ש"ח

גישה מיידית ל-6 רצועות
בכל רצועה, מסרים קצרים וארוכים בנושאים חשובים:
הבחירה שלי
כח מנטאלי יום יומי
הכנה לקראת משחק
הרפיה כהכנה למשחק
ניקיון אחרי משחק
לנצח את הפחד

אם רצית לעזור לילד שלך בפן המנטאלי, הקורס יכול לחסוך לך אלפי שקלים על תהליך אימון מנטאלי אישי, ובעיקר לתת לך את השקט הנפשי שהוא מקבל את העזרה הכי אפקטיבית שיש.

ההרשמה המוקדמת עד סוף החודש ומספר המקומות מוגבל, כך שכדאי להזדרז ולהירשם.

יש לך גם 100% אחריות: אם אחרי 2 שיעורים תגיעו למסקנה שהקורס לא מתאים לילד שלך, עלות הקורס תוחזר לך במלואה, בלי שאלות.

המבצע מסתיים עוד…

[wpcdt-countdown id="3179"]

אז בעצם אתם מקבלים ממני...

BE YOUR BEST
כלים למנטאליות מנצחת

1300
 • 7 אימונים מנטאלים
 • חוברות עבודה
 • ראיונות מנטאליים עם שחקני ומאמני נבחרות ישראל
 • בונוס 1: הספר ״מתגבר על עצמי״ בשווי 97 ש"ח
 • בונוס 2: הקלטות מנטאליות בשווי 89 ש"ח
 • סה"כ בונוסים בשווי 186 ש"ח
 • האימונים המנטאלים וכל החומרים נשארים איתך ושלך

16 עונות כספורטאי מקצועי ו-8 שנים כמאמן מנטאלי

כשחקן כדורסלן חוויתי התמודדויות רבות ופיתחתי כלים מיוחדים המתאימים לי ולספורטאים נוספים.
בגלל הגובה שלי הבנתי שלא משנה כמה כישרון יש לך, הפן המנטאלי הוא זה שבסוף יגשים לך את החלומות. בשנים האחרונות אני מוביל ספורטאים בתהליכים מנטאליים, עובד עם נבחרות ישראל הצעירות בכדורסל - קדטים ונוער - ועם קבוצות רבות נוספות, כשאני משלב בין הידע האקדמי שרכשתי (בסיום התואר השני כפסיכולוג ספורט) וניסיון של 16 שנות משחק.

בקורס ריכזתי את מיטב החומרים איתם עובדים השחקנים הטובים בארץ. הוא נותן כלים ורעיונות יצירתיים לספורטאים שרוצים להצליח – מתוך הניסיון של שחקן כדורסל שחווה את אותן התחושות בדיוק. הקורס לא הולך סחור סחור – הוא נוגע ברגעים הכי קשים של כל ספורטאי, ונותן פתרונות פרקטיים ומוכחים.

כלים למנטאליות מנצחת

מה פיני גרשון אומר עלי ועל הכלים למנטאליות מנצחת

נגן וידאו

"לעניות דעתי ליאור אחד מאלה, שיכול לעשות את זה בצורה הטובה ביותר, ולעזור לכל ספורטאי להיות יותר טוב"

כמי שסייע גם להורים לשנות את ההתנהלות עם הילד בדרך שהביאה לתוצאות על המגרש ומחוצה לו – שילבתי בקורס גם הרבה מהדברים שהיית רוצה לומר בעצמך לילד אבל לא מצאת את המילים או הזמן המתאים…

מה הילד שלך יקבל מהקורס?

הקורס מדבר בשפה פשוטה ומדויקת שעונה על הכאבים הגדולים ביותר של הילד שלך. הרעיונות מלווים במטאפורות ואנלוגיות מעולמות תוכן שונים, כדי לעזור לילד שלך לזכור את הפתרונות ולהצליח לשלוף וליישם אותם בזמן אמת (אתגר לא פשוט בשעת לחץ!).

227D49C1-F273-41F0-AC6B-5BAE9820E7F5

כהורה, איזו הרגשה נהדרת לדעת שלילד שלך יש את הכלים המנטאליים להתמודד עם כל אתגר, גם על המגרש וגם בחיי היום-יום? להתגבר על מחשבות שליליות או ביטחון עצמי ירוד לפני ובזמן משחק, להתמודד עם לחץ לקראת משחק או מבחן?

ממליצים

איזו הרגשה מדהימה זו תהיה לדעת פתאום שיש ‘תוכנית’, שהילד יודע מה לעשות? אפשר רק לדמיין איזו תחושת ניצחון תהיה לך לשבת ביציע, להרגיש ביטחון כשהילד משחק ולדעת שהבן שלך עשה התקדמות כזו בזכותך. התקדמות שבאה לידי ביטוי בדרך בה הוא מדבר, מתנהל, אפילו בהבעה שונה על הפנים שלו!

אם שאלת את עצמך למה שדווקא אני אלמד את הילד שלך כלים מנטאליים, הנה כמה מילים עלי:

נעים מאד, אני ליאור ליפשיץ,  מאז שאני זוכר את עצמי, אני עם כדור ביד וחלומות בראש.

בכיתה א’ התחלתי לשחק בהפועל עומר ובכיתה ט’ עזבתי את הבית למשפחה מאמצת כדי להתקדם לעבר הגשמת החלום הגדול שלי – מעבר שמאוד חישל אותי מנטאלית וגרם לי למצוא כלים מנטאליים יחודיים שיסייעו לי להצליח.

במבט לאחור – השגתי לא מעט מטרות שהצבתי לעצמי:

 • קפטן הנבחרת האולימפית של ישראל
 • 16 שנות קריירה ככדורסלן מקצועני בנבחרות ישראל וליגת העל
 • תואר ראשון בחינוך גופני ומאמן כדורסל מוסמך 
 • לימודי פסיכולוגיה של הספורט ומאמן מנטאלי 
 • תואר שני בוינגייט עם התמחות במדעי ההתנהגות, עבודת תזה על ‘ביצועים תחת לחץ’.

בשנים האחרונות אני משקיע את מלוא האנרגיה שלי בלימודים על נפש הספורטאי. השליחות שלי היא לגרום לספורטאים להוציא את הכי טוב מעצמם ולמקסם את היכולות שלהם עם חיוך ושלווה. שילוב הידע התיאורטי והניסיון המקצועי שלי על המגרש מאפשרים לי לעזור לספורטאים להתקדם ולהפיק מעצמם את המקסימום.

לרכישת הקורס, השאירו פרטים ותועברו לדף תשלום מאובטח

שאלות נפוצות

מחיר הקורס שווה למחיר שתי פגישות אחד על אחד עם מאמן. אלא שבשתי פגישות לא ניתן בדרך כלל להשלים תהליך ולראות תוצאות. הקורס מספק תהליך מלא שמקביל ל-7 פגישות אישיות – כך שבסופו של דבר מחיר הקורס אינו גבוה ביחס לתמורה האדירה.

לכל אימון יש דף עבודה מלווה שעוזר להטמיע וליישם את הכלים הנלמדים. הכלים מאד פרקטיים וממוקדים, ולפעמים מספיק כלי אחד כדי לעשות שינוי של 180 מעלות ולהביא את עצמי לדרגה הבאה.

הכלים הנלמדים בקורס מגיעים היישר מהקליניקה ומניסיון וידע עשיר שצברתי על המגרש, באקדמיה ובשטח כמאמן מנטאלי. היתרון הגדול בקורס מקוון הוא שניתן לעצור את הוידאו, לסכם ולהסיק מסקנות, וגם לחזור ולצפות שוב כדי להעמיק ולגלות רבדים נוספים.

עבדתי עם נבחרת הנוער של ישראל בכדורסל וסיימנו במקום הראשון באירופה. עבדתי עם שחקנים שקפצו מהליגה הארצית לליגת העל תוך שלוש שנים. אותם תכנים שנתנו כוח מנטאלי אדיר לספורטאים שעבדתי איתם מונגשים עכשיו דרך הקורס לכל ספורטאי שרוצה להגיע להישגים ולהצליח.

אם במהלך השבוע הראשון שבו נפתחים לילד כמעט חצי מתכני הקורס, מכל סיבה שהיא הילד לא מעוניין להשלים את הקורס, שלחו לי הודעה ותקבלו החזר כספי מלא.

הירשם עכשיו!

© כל הזכויות שמורות לליאור ליפשיץ – מאמן מנטאלי

עברת כמעט את הכל.

השאר פרטים כדי להתחיל בתהליך הרכישה!

רוצה לשמוע עוד על הקורס הדיגיטלי

'כלים למנטאליות מנצחת'

7 אימונים מנטאליים שמכסים את הנושאים הכי קריטיים להצלחה של הילד שלך כספורטאי ובחיים